Novinky & akce

Logo of Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague  Praha 1 - logo

Adresa

Pytloun Sky Bar & Restaurant PragueVáclavské náměstí 779/1611000 Praha 1Česko

Novinky & akce

Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je otevřenod 8:00 do půlnoci, abyste si mohli užít naši nabídku po celý den. Během večerních hodin organizujeme živá hudební vystoupení, která vytvářejí úžasnou atmosféru a dodávají střešnímu prostoru energii.

Pravidelně pro vás připravujeme sezónní akce a kulinářské speciality.

Aby vám neutekly žádné novinky, sledujte nás na Facebook a Instagram.


  

Content Blocks

BBQ Gril Menu s úžasným výhledem na Prahu
 

Vychutnejte si jedinečný zážitek v naší restauraci s výhledem na celou Prahu. Nabízíme speciální BBQ gril menu, které potěší každého milovníka šťavnatého masa a čerstvých ingrediencí.

Večery u nás nejsou jen o skvělém jídle. Přijďte si užít živou hudbu od našeho DJ, který zajistí skvělou atmosféru. Naše výborné drinky dokonale doplní váš gurmánský zážitek.

Grilujeme každý den (pokud přeje počasí).

Menu

SKY BAR Aperitivo 

Zážitek ze skvostné panoramatické vyhlídky na Prahu dostává nový rozměr s naším unikátním aperitivem.

Každý den od 14 do 22 hodin zveme milovníky italského vína a tapas na nezapomenutelný okamžik plný chutí a krásných výhledů. Naše aperitivo je pečlivě sestaveno, ať už jste milovník vína či vegetarián.

Těšíme se na Vás!

Menu

Zážitkové menu

Panoramatické výhledy, vynikající kuchyně a osvěžující nápoje. To všechno nabízí zážitkové tříchodové menu v Pytloun Sky Baru a Restauraci. Můžete si ho vychutnat i ve vegetariánské variantě a s možností doplnit ho vínem nebo si ho užít samostatně.

Zjistit více